سلام و عرض وقت بخیر

حدود 5 سال از اولین فعالیت 98 میزبان گذشته است . در این 5 سال با طراحی های متفاوتی همیشه سعی کردیم به روز باشیم و دلخواه کاربر ، اونقد دلخواه بودیم که میشه گفت تقریبا تمام قالب های قبلی ریپ شدن و در سطح نت پخش شدن . قطعا زیبایی زیادی داشتن که مورد توجه عموم قرار می گرفتن و می تونیم روی خیلی از سایت های نوپا که همکار هستند قالب های قبلی 98 میزبان رو مشاهده کنیم . قطعا ریپ قالب های ما دور از انسانیت بود ولی خوب نتونستیم کاری بکنیم چون قوانینی نبود و اگر هم بود خوب رسیدگی نمیشد . حالا ازتون میخوایم در مقابل زحمت 40 روزه ما به صورت شبانه روزی انسانیت داشته باشید . حداقل با این کاری نداشته باشید و بزارید از تک بودنش لذت ببریم .
 
 در طراحی جدید خیلی به فکر شما بودیم ، سعی کردیم از تمامی تکنولوژی های روز طراحی استفاده کنیم . قالب رو ریسپانسیو طراحی کردیم تا بتونید با موبایل و یا هر دستگاهی در هر سایز صفحه نمایشی سایت رو به صورت کامل بارگذاری کنید و مشکلی نداشته باشید . از بوت استرپ استفاده کردیم که به استاندارد نزدیک تر باشیم . طراحی گرافیک رو روش وقت زیادی گذاشتیم تا هم چشماتون همه چیز رو قشنگ ببینه هم زیبایی در شان شما باشه . قسمت هایی که کاربردی باشه براتون اضافه کردیم تا دسترسی به قسمت های مختلف براتون آسون بشه . سعی کردیم اطلاعات مفید و جامع رو در یک جا جمع کنیم و با حجم کم بهتون نشون بدیم . اگر صفحه اصلی 98 میزبان رو باز کنید فکر میکنم تمام نیازهاتون رفع میشه . اگر هنوزم فکر می کنید چیزی مونده که نیاز دارید و نیست لطفا بهمون بگید ما همیشه نظرات شما برامون خیلی مهم و با ارزش بوده . برای رضایت شما حاضریم همه کار بکنیم .
 
بخش کاربری با بخش صفحه اصلی یکی شد و قطعا در جریان تغییر آدرس ها هستید . ما برای شما حاضر به تغییر شدیم و قطعا هر روز حاضریم برای شما خیلی کارها بکنیم .
 
از اینکه این همه سال کنار ما بودین و خیلی موارد رو تحمل کردین ازتون تشکر می کنیم شما بزرگترین سرمایه ما هستید همیشه . حالا کلی مشتری 5 ساله داریم که 5 سال پر ارزش رو کنار ما گذروندن و در مقابل تمام مشکلات و بی تجربگی های ما صبور بودن .
 
امیدوارم از تمامی بخش های طراحی جدید 98 میزبان نهایت لذت رو ببرید و راضی باشید از انتخابی که کردید .


۲۴ آبان ۱۳۹۵

« برگشت