سلام وقت بخیر

از آنجایی که امنیت همیشه یکی از مهمترین مقوله ها در ارتباط بین کاربر و سرویس دهنده می باشد لذا به همین منظور 98 میزبان با توجه به نیازهای روز در بخش امنیت همواره تلاش برای حفظ این مهم می کند . کاربران از این لحظه به بعد می توانند جهت امنیت پنل کاربری خود و بالا بردن ضرایب ورود ایمن از طریق کلیک بر روی نام خود در سمت چپ ناحیه کاربری و کلیک بر روی تایید هویت دو عاملی به مانند عکس زیر این مورد را برای خود فعال نمایند . کار این برنامه مفید به این صورت می باشد که پس از ورود از شما رمز یک بار مصرفی می خواهد که توسط برنامه Google Authenticator  تهیه می گردد . و این رمز هر 30 ثانیه تغییر می کند در نتیجه دسترسی اکانت شما علاوه بر ضد هک شدن فقط و فقط توسط شما قابل ورود می باشد .


http://www.98up.in/images/tl3ysp1g97j51p7d7bn0.jpgسپس در مرحله بعد به قسمتی شبیه به عکس زیر دسترسی پیدا می کنید که نیاز است توسط Google Authenticator این qr code را اسکن نمایید و یا سریال آن را در نرم افزار فوق وارد نمایید . همچنین اگر نرم افزار فوق را بر روی تلفن همراه هوشمند خود ندارید با کلیک بر روی لینک های مربوط به سیستم عامل تلفن همراه خود می توانید نرم افزار فوق را بر روی گوشی خود نصب نمایید .

http://www.98up.in/images/ozejyl46z0n6yyurp6i.jpg
پس از اسکن کد بالا و ساخت یک رمز یک بار مصرف آن را در قسمتی که نوشته شده است " کد را وارد نمایید " وارد کنید . سپس به مرحله بعد ارجاع داده می شوید که نشان از فعال شدن این مورد برای اکانت کاربری شما دارد . و محیطی شبیه به عکس زیر خواهید دید ، که لازم می باشد کد بازیابی را در این مرحله در جایی امن ذخیره نمایید .

http://www.98up.in/images/qhe32kxbgdjwqmtohntk.jpg
همچنین توصیه مهمی می شود که کد بازیابی را در جای مهمی یادداشت نمایید تا اگر نرم افزار فوق به مشکل خورد و قادر به دسترسی به پنل خود نبودید توسط کد بازیابی بتوانید این دسترسی را آزاد کنید . اگر کاربری کد بازیابی را فراموش نمود و قادر به دسترسی به پنل کاربری نبود از طریق فرم تماس با ما موارد را مطرح نماید تا پشتیبانان سایت به او کمک نمایند .

به امید تلاش و فعالیت در راستای امنیت هر چه بیشتر کاربر و سرویس در 98 میزبان به زودی شاهد تغییرات عمده ای در 98 میزبان خواهید بود .


۳۰ شهریور ۱۳۹۵

« برگشت