۷ دی هاست SSD NVME با 50 % تخفیف

در جشنواره زمستان ، 98 میزبان می توانید سرویس های هاست پر بازدید ، را با 50 % تخفیف با کد تخفیف "NVME50" سفارش بدید .در صورتی که سوال و یا نیاز به اطلاعات خاصی دارید می توانید با کارشناسان بخش فروش ... بیشتر »

۵ آذر 50 % تخفیف در جمعه سیاه

روز جمعه 25 نوامبر بزرگترین روز خرید سال برای برخی کشورها محسوب می‌شود و به « بلک فرایدی » ( جمعه سیاه ) معروف است . روز شکر‌گذاری در آمریکا آخرین پنجشنبه ماه نوامبر است و بلک فرایدی ( Black Friday ) ... بیشتر »

۲۴ آبان % 30 تخفیف خرید سالانه در جشنواره پاییزه

سلام و وقت بخیر در جشنواره پاییزه 98 میزبان می توانید تمامی سرویس های هاست میزبانی آلمان . هاست میزبانی ایران ، هاست دانلود آلمان ، هاست دانلود ایران ، نمایندگی هاست آلمان ، نمایندگی هاست ایران ... بیشتر »

۲۴ آبان 98 میزبان پوست انداخت !

سلام و عرض وقت بخیر حدود 5 سال از اولین فعالیت 98 میزبان گذشته است . در این 5 سال با طراحی های متفاوتی همیشه سعی کردیم به روز باشیم و دلخواه کاربر ، اونقد دلخواه بودیم که میشه گفت تقریبا تمام قالب ... بیشتر »

۳۰ شهریور تایید هویت دو عاملی در ناحیه کاربری

سلام وقت بخیر از آنجایی که امنیت همیشه یکی از مهمترین مقوله ها در ارتباط بین کاربر و سرویس دهنده می باشد لذا به همین منظور 98 میزبان با توجه به نیازهای روز در بخش امنیت همواره تلاش برای حفظ این ... بیشتر »

۹ اسفند دریافت درگاه بانک صادرات

سلام و وقت بخیر خدمت تمامی مشترکین و کاربران 98 میزبان ضمن آرزوی بهترین شادی ها برای شما به اطلاع می رساند با همکاری ایران کیش درگاه پرداخت بانک صادرات به جمع درگاه های فوق افزوده شد و از این پس ... بیشتر »

۴ بهمن دریافت درگاه بانک پارسیان

سلام و وقت بخیر خدمت تمامی مشترکین و کاربران 98 میزبان ضمن آرزوی بهترین شادی ها برای شما به اطلاع می رساند با همکاری تجارت الکترونیک پارسیان درگاه پرداخت بانک پارسیان به جمع درگاه های فوق ... بیشتر »

۱۵ دی دریافت درگاه بانک پاسارگاد

سلام و وقت بخیر خدمت تمامی مشترکین و کاربران 98 میزبان ضمن آرزوی بهترین شادی ها برای شما به اطلاع می رساند با همکاری بانک پاسارگاد درگاه پرداخت بانک پاسارگاد به جمع درگاه های فوق افزوده شد و از ... بیشتر »

۱۵ دی دریافت درگاه بانک ملی

سلام و وقت بخیر خدمت تمامی مشترکین و کاربران 98 میزبان ضمن آرزوی بهترین شادی ها برای شما به اطلاع می رساند با همکاری بانک ملی درگاه پرداخت بانک ملی به جمع درگاه های فوق افزوده شد و از این پس می ... بیشتر »

۱۵ دی دریافت درگاه بانک سامان

سلام و وقت بخیر خدمت تمامی مشترکین و کاربران 98 میزبانضمن آرزوی بهترین شادی ها برای شما به اطلاع می رساند با همکاری بانک سامان درگاه پرداخت سامان به جمع درگاه های فوق افزوده شد و از این پس می ... بیشتر »